Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Depolama Hizmetleri

Bazı durumlarda kişiler veya kurumlar eşyalarını yeni yerine taşımadan önce bir süre bekletmek durumunda olabilmektedir. Özellikle kurumların tadilat işlemleri gibi çeşitli durumlarda eşyalarını depolamaları gerekmektedir. Bu durumda firmamızın özel olarak tasarlanmış depolarında eşyalar ister uzun süreli ister kısa süreli bir şekilde depolanmaktadır. Firmamızdan alacağınız eşya depolama hizmetleri ev veya ofis kiralama işleminden çok daha uygun maliyetli olduğundan bütçenizin de sarsılmasının önüne geçme şansına sahip olabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat İşlemleri

Şehirlerarası gerçekleştirilen nakliyat işlemlerinde profesyonel bir destek için mutlaka alanında uzman ve tecrübeli bir ekiple çalışmanız gerekmektedir. Nakliyat sektörü konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan bir ekip size oldukça sıkıntılı bir taşınma süreci yaşatabilir. Yeni evinizde keyifle oturmanın hayalini kurarken sorunlu bir taşınma süreciyle kâbus dolu anlar yaşayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalıştırdığı personelleri özenle seçerek müşterilerinin karşılaşabilecekleri sorunların önüne geçmektedir. Siz de şehirlerarası nakliyat işlemlerinizde firmamızı tercih ederek oluşabilecek sorunların önüne geçme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Garantili Nakliyat Hizmeti

Nakliyat işlemlerinde ve depolama hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken noktalardan başında sigortalı hizmet gelmektedir. Eğer çalıştığınız firma eşyalarınızı hizmet aldığınız süre boyunca sigortalamazsa eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir olumsuzlukta bir hak iddia etmeniz mümkün olmayacaktır. Siz de Sivas evden eve nakliyat firmamızla taşınma ve depolama hizmetlerimizden sigortalı bir şekilde faydalanarak oluşabilecek zararlara karşı kendinizi güvene alabilirsiniz.